Dnes je:

 

Novoročný turnaj v stolnom tenise - Vlkovce 2016

Obec Vlkovce a TJ Požiarnik Vlkovce usporiadali už 2. ročník "Novoročného turnaja v stolnom tenise", ktorý sa uskutočnil 10.januára 2016, v nedeľu, od 11.00 hod. v sále kultúrneho domu vo Vlkovciach. Zúčastnilo sa ho 40 hráčov, rozdelených v troch kategóriách:
Registrácia všetkých štartujúcich sa uskutočnila hodinu pred začiatkom turnaja. Pre víťazov boli pripravené pekné poháre a drobné vecné ceny.Po napínavých a korektne vedených zápasoch v príjemnej atmosfére si v kategórii dospelých prvé miesto nakoniec vybojoval nie po protekcii, ale zaslúžene starosta obce Ján Kalata. Na druhom mieste skončil František Cehuľa. Tretie miesto získal Ján Vartáš ktorý porazil v súboji o 3.miesto Tomáša Lorka. V kategórii mládež do 15 rokov obhájil minuloročné víťazstvo Dominik Maľak pred Miškom Cehulom a Jánkom Cehulom. No a v premierovej kategórii ženy zvíťazíla Mária Maľáková pred Vierkou Semaňákovou a Zuzkou Cehuľovou. Víťazom srdečne blahoželáme.

Zároveň sa chceme poďakovať všetkým, ktorí akoukoľvek činnosťou pomohli pri organizovaní turnaja, ako aj za občerstvenie a započičanie stola . Pevne veríme, že aj v budúcnosti sa nám podarí tento turnaj uskutočňovať, ešte s početnejším obsadením.

Aktualizované 15.1.2016